Wizytówki

tanie-wizytowki

Każdy, kto zdecydował się na prowadzenie własnej firmy, powinien pomyśleć również o wizytówkach. Ten niewielki gadżet sprawia, że firma traktowana jest przez klientów poważniej, a przekazanie im danych teleadresowych jest dużo prostsze.
 
Samodzielnie czy w drukarni?
Oczywiście wizytówki można wydrukować samodzielnie w domu. Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby były naprawdę wysokiej jakości, najlepiej postawić na drukarnię. W takim miejscu możemy liczyć na pomoc przy wyborze projektu oraz sugestie, co należy poprawić w tym, co sami zaproponowaliśmy. Nie można zapominać również o wiele lepszej jakości druku i zastosowanego papieru. Nawet najlepiej wykonane w domu wizytówki nie dorównają tym, które uda się nam otrzymać w drukarni.
 
Co powinno znaleźć się na wizytówce?
Przede wszystkim nasze imię i nazwisko lub nazwa firmy. W wielu wypadkach na wizytówce znajduje się nazwa firmy oraz dane reprezentującej ją osoby. Nie można zapomnieć także o adresie firmy oraz numerze telefonu, pod którym można skontaktować się z jej przedstawicielem. Dzisiaj warto umieścić również adres e – mailowy, który coraz częściej zastępuje telefon.
 
Duże czy małe?
Najlepsze są oczywiście wizytówki w standardowym rozmiarze. Takie mieszczą się do większości portfeli. Jest więc większe prawdopodobieństwo, że osoba, która otrzymała wizytówkę, jej nie wyrzuci, a schowa. Na większe, niestandardowe wizytówki mogą zdecydować się ci, którzy zależy na tym, aby zaskakiwać swoich klientów i pokazywać im swoją nieszablonowość.

Mogą Cię zainteresować również:
Tanie Kalendarze Trójdzielne